ניהול נכסים באתונה

חברת ניהול נכסים באתונה

רכישת הנכס שלך להשקעה היא שלב קריטי אך ראשוני בלבד כדי להתחיל להפיק רווח מהשקעות נדלן באתונה. הצוות שילווה אותך בניהול הנכס, יכול לעשות את כל ההבדל בין נכס רווחי ומשגשג ובין בתים שיושבים בשוק ללא שוכרים, או התנהלות בכאוס מוחלט. אנו ב-Go Greece, המתמחים בהשקעות נדלן ביוון, ממשיכים ללוות אותך גם לאחר החתימה על חוזה הרכישה שלך.

אנו מתפעלים חברה לניהול נכסים באתונה במשרה מלאה ומסייעים לך בכל המשימות הנדרשות כדי לנהל דירה בכל ההיבטים. לרשות הדיירים שלך יעמוד שירות זמין, קשוב ושמטפל בכל בעיה במהירות. לך, יהיה שקט נפשי ששום סכום שבעולם לא ישתווה לו. כל מה שיישאר לך לעשות הוא רק לקבל את שכר הדירה מדי חודש.

אנו מתווכים עבורך את כל התהליך ומאפשרים לך להתנהל בראש שקט, בידיעה שאנשי המקצוע היווניים שלך מפוקחים על ידי אנשי מקצוע אמינים וכי כל תרחיש יטופל על הצד הטוב ביותר.

רוצה ליהנות משירות ניהול נכסים באתונה שמכסה את כל הצרכים שלך? אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום.

מדוע נדרשים לך שירותי ניהול נכסים ביוון?

אחרי מאמץ רב בגיוס כספים, איתור נכס מושלם והרים של בירוקרטיה, הצלחת לרכוש את בית החלומות שלך ביוון. מזל טוב! עכשיו, אמנם, מתחילה העבודה האמיתית. אחרי הכול, ניהול נכס להשקעה בשלט רחוק הוא משימה כמעט בלתי אפשרית. משימות כל כך רבות יידרשו ממך – מאיתור שוכרים ועד טיפול בתקלות בדירה. כדי להבטיח שהנכס שלך ינוהל תמיד על הצד הטוב ביותר, חשוב שיעמדו לרשותך אנשי מקצוע שיסייעו לך בכלל המשימות הללו. ישנן המון חברות ניהול נכסים ביוון כיום, אך היקף ואיכות השירותים שנוכל לקבל מהן משתנים באופן דרמטי אלו מאלו. אלו כמה מהיתרונות המרכזיים בעבודה עם חברת ניהול שמעניקה לך ליווי צמוד ומענה מלא לכל הצרכים של הנכס.

מסייעים לך לשמור על ראש שקט

מסע ארוך עבר עליך עד שהחלטת ללכת על ההשקעה הזו. לאחר שהשתכנעת למה דווקא אתונה היא היעד האידיאלי עבורך ואיתרת את הנכס המושלם, היה עליך לגייס מימון ולעבור תהליך ארוך ומורכב עד קבלת המפתח. אין שום סיבה שהטרחה הזו תמשיך לרדוף אותך גם עכשיו שהנכס הזה מתחיל להחזיר את עצמו. עבודה עם חברת ניהול נכסים באתונה תאפשר לך להרפות מהצד שלך בידיעה שיש גורם אחד שמטפל בהכול. החברה תמשיך להחזיק עבורך את הנכס אפילו אם הוא לא מאוכלס. אלו רק כמה מהשירותים שניתן לקבל במסגרת השירות.

  • פרסום הדירה ואיתור שוכרים
  • החתמה על חוזה שכירות
  • גביית שכר דירה וחשבונות
  • שירותי תחזוקה שוטפת – מגינון ועד לצבע וטיח
  • שירותי תיקונים – מאינסטלציה ועד לחשמל

 

המענה המושלם לניהול דירות נופש

נכסים למטרות נופש דורשים ידע ומיומנות על מנת להפיק מהם את המרב. להבדיל מדירות מגורים בהם השוכרים שוהים לתקופות ארוכות, התחלופה התכופה בדירות נופש דורשות מאיתנו התעסקות מתמדת. מספיק רגע אחד של חוסר תשומת לב כדי להפסיד שוכרים פוטנציאלים ועמם, רווחים יקרים. חברה המתמחה בניהול דירות AIRBNB באתונה תוכל לסייע לך למקסם רווחים, לפרסם ללא הפסקה בפלטפורמות הנפוצות ביותר ולהבטיח כי הדירה מאוכלסת עד כמה שניתן לאורך השנה. אנשי מקצוע שיתפעלו את הנכס ידאגו לכל צורכי הנופשים ויוכלו גם להעניק להם מידע חיוני עבור החופשה שלהם. ככל שמדובר בדירת נופש, אנשי המקצוע המעניקים לך ניהול נכסים הם השגרירים שלך אל מול השוכרים.

וכמובן, אי אפשר שלא להזכיר את החיסכון האדיר בזמן ובכאבי ראש ששירות כזה מטריד ממך. במקום להתנהל כל היום מול שוכרים, לקחת הזמנות מהאתר ולחזור טלפונית לכל פניה, הצוות שלנו מסייע לך בכל הנדרש ומשאיר לך רק ליהנות מהפירות.

חיסכון משמעותי בעלויות

עבודה עם חברת ניהול נכסים לא רק מאפשרת לקבל את כל השירותים דרך מקום אחד, היא עשויה לחסוך לך הון. במקום לשלם בנפרד לחשמלאים, צבעים, שרברבים ולשירותי גביית חובות, הכול זמין לך דרך חברה אחת בתשלום ריטיינר חודשי קבוע ונוח. ההוצאה צפויה, ברורה ונוחה לניהול.

רוצה ללמוד עוד על תהליך ההשקעה עם Go Greece? להתחיל למצוא חברה לניהול נכסים ביוון שתאפשר לך ליהנות מההשקעה שלך יותר מתמיד? אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים כאן עוד היום ונחזור אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש.

לתיאום פגישה או קבלת פרטים נוספים - השאירו פרטים
נספק לכם את כל המידע הנחוץ להשקעת נדלן ביוון

השקעה באתונה – מאמרים אחרונים 

לתיאום פגישה או קבלת פרטים נוספים - השאירו פרטים
אנחנו ניתן לכם את כל המידע על הנדל"ן באתונה וביוון

קנייה נבונה של נכס ביוון מתחילה ברכישת ידע והיכרות עם השוק. כאן, במרכז הידע שלנו, ניתן ללמוד על המגמות החמות ביותר בשוק ולרכוש ידע מקצועי רב תחומי.

אמנת המס בין ישראל ליוון
אמנת מס ישראל יוון

במציאות שמאפשרת לנו להשקיע במקומות רבים ברחבי העולם, המדינות המתקדמות חייבות להסדיר את סוגיות המס הרלוונטיות. ספציפית, כשיש ישראלים שרוכשים נכסים להשקעה ביוון, יש צורך

קרא עוד »
משבר החוב של יוון
משבר החוב של יוון

שנת 2008 תירשם לנצח בדפי ההיסטוריה כאחת מנקודות המבחן הקריטיות ביותר של הכלכלה העולמית. התפוצצות בועת המשכנתא, לצד הצטברות החובות האבודים אל מסה קריטית והכשל

קרא עוד »
דילוג לתוכן