השקעות נדל"ן ביוון - Go Greece

כמה מילים עלינו:

השקעות נדל"ן ביוון - Go Greece

נדב לוי, הבעלים של משרד Go Greece השקעות נדל"ן ביוון, ישראלי שגדל בילדותו באי סנטוריני שביוון יחד עם משפחתו ודובר יוונית שפת אם. חי באתונה ובתל אביב במקביל, נושם את אתונה ואת שוק הנדלן המקומי מזה שנתיים ובעל קשרים ענפים בתחום הנדל"ן והיזמות בשוק המקומי.

Go Greece מציעה מעטפת שירותים ב-°360 למשקיעים בנדל"ן באתונה בפרט וביוון בכלל. עם ידע מקיף ורב תחומי בשוק האתונאי, היכרות מעמיקה עם התרבות והשפה ומחויבות להצלחת המשקיעים – אנו הכתובת האידיאלית שלך להשקעות מנצחות בנדל"ן היווני.

אנו ב-Go Greece מתמחים במציאת נכסים, בניינים, דירות, משרדים ועוד במחירים נמוכים במיוחד בכל אזור אתונה עם סיכויים גבוהים לעליית ערך ותשואה שנתית גבוהה במיוחד. אנו מקושרים לבעלי מקצוע ולמשרדים רבים שמספקים לנו מדי יום הזדמנויות עסקיות נדירות שאנו מעבירים הלאה אל קהל לקוחותינו הנאמן בישראל שזוכה מאיתנו לליווי צמוד לכל אורך העסקה.

צוות Go Greece ובראשו נדב לוי, מביא עמו שנים של ניסיון בעסקאות נדל"ן בשוק היווני. מאיתור הנכס המתאים ביותר ליעדים שהצבת לעצמך ועד לניהול הנכס באופן מיטבי, אנו מלווים אותך לכל אורך הדרך ורואים את עצמנו כשותפים להצלחה שלך. כשעומד לרשותך איש מקצוע שמכיר את השוק באופן כה מעמיק, יש לך אפשרות ליהנות מכל היתרונות של השקעות נדל"ן באתונה וביוון ללא בירוקרטיה מיותרת ובמינימום כאבי ראש.

כל מה שנדרש להשקעת נדל"ן באתונה וביוון בכלל

כיום יותר מתמיד, המשקיע הישראלי מפנה את המבט אל יעדים מעבר לים. הקיפאון בשוק הנדל"ן הישראלי ועליית מחירי הדירות, לצד שלל ההזדמנויות הממתינות במדינות אירופה, גורמות באופן טבעי לתנודה רחבת היקף זו. מדינות זרות רבות עוד מתאוששות מהמשבר הכלכלי של 2008, לצד הטלטלות שהביאו עמם משבר הקורונה והמלחמה באוקראינה. כל אלו גם יחד, הפכו את יוון לשוק של מוכרים. דירות למכירה באתונה עדיין זמינות במחירים משתלמים ביותר. כעת, כשהכלכלה היוונית מתחילה להשתקם, זהו הזמן האידיאלי להיכנס ולהשקיע בנדל"ן שטומן בחובו הבטחה לעליית ערך משמעותית.

השער שלך אל השוק היווני

על אף שלל ההזדמנויות שממתינות למשקיעים ביוון, רבים עדיין מעדיפים להמשיך להשקיע במגרש הביתי. הסיבות לכך מובנות לחלוטין. אחרי הכול, השקעה דורשת היכרות עם המרחב בו אנו פועלים, עם הגורמים בשטח ועם הרגולציה, החקיקה והתרבות המקומית. השקעה במדינה זרה היא צלילה לטריטוריה לא מוכרת והבלתי מוכר הוא תמיד מפחיד. קשה לנו לדמיין כיצד נמצא שוכרים, איך נתמודד עם סיבוכים רגולטוריים שונים וכיצד השוק הזה מתנהג מול תרחישים כאלו ואחרים.

ואכן, חברות רבות יסייעו לך לאתר נכס ביוון ואפילו יחברו אותך לחברות ניהול נכסים ביוון. עם זאת, רובם לא ידברו יוונית ולא ילוו אותך לאורך כל התהליך. בשלב כזה או אחר, אנחנו עשויים לגלות שזרקו אותנו למים. אנחנו ב-Go Greece מאמינים שרק תיווך מלא להוויה היוונית יכול להבטיח השקעה שמחזירה את עצמה באופן אופטימלי. לכן, אנחנו מתלווים אליך לכל שלב בתהליך ומביאים איתנו ערך מוסף שלא כל חברת נדל"ן תוכל להציע לך.

אז למה בעצם דווקא איתנו?

  • כי אנחנו מדברים יוונית שוטפת ללא צורך במתרגמים וחיים את השטח מקרוב ולא מרחוק
  • כי אנחנו בקיאים בכל החקיקה העדכנית ביותר בכל הקשור להשקעות נדל"ן זרות ביוון
  • כי נסייע לך לערוך תכנון מס מדויק
  • כי אנחנו חיים ונושמים את התרבות המקומית
  • כי אנחנו מתעדכנים כל הזמן ברגולציה היוונית
  • כי אנחנו ממתינים לך ביוון ומלווים אותך בכל התהליך. אנחנו דואגים להכל כך שלא תצטרך להתאמץ לכל אורך התהליך

סיורי נדל"ן מודרכים באתונה

אין שום סיבה להיכנס להשקעה בלי להכיר מקרוב את כל טווח האפשרויות שלך באופן בלתי אמצעי. ישנן המון דירות למכירה ביוון, אך רק דירה אחת אידיאלית לצרכים שלך. אנו רוצים להכניס אותך אל חוויית הרכישה המלאה ולאפשר לך להכיר את השוק היווני באופן מקיף. רק כך, ניתן לוודא שאכן קיבלת את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך. לכן, אנחנו מתלווים אליך לסיור שיאפשר לך להכיר את שלל השכונות באתונה, להתוודע לטווח המחירים, האתגרים וההזדמנויות של אזורי העיר השונים ולקבל בחירה מושכלת בשקיפות מלאה. לכל אורך הדרך, צמוד אליך מומחה דובר יוונית ועברית.

להפקיד את הנכס שלך בידיים הטובות ביותר

גם אחרי סגירת העסקה ואיתור הדיירים האידיאליים להשכרת הנכס (אנחנו נאתר אותם עבורך), אנו מסייעים לך למצות את המיטב מההשקעה שלך. בין אם נדרשות עבודות תחזוקה ותיקונים, אם דיירים מתחלפים או אם נדרש כל שינוי בחוזה השכירות, אנשי מקצוע דוברי יוונית ועברית ישמשו לך כנציגים נאמנים ויפעלו בכל המישורים כדי להבטיח שהנכס שלך מתפקד באופן אופטימלי. לא משנה איזו בעיה עולה, אנחנו כאן כדי לסייע לך לשמור על הכנסה רציפה משכירות ולתווך מול כל מכשול שעשוי לעלות בדרך.

הצעד הראשון שלך לקראת השקעה מנצחת מתחיל כאן

רוצה ללמוד עוד על כל ההזדמנויות שמציע לך השוק היווני? חיפשת אחרי אנשי מקצוע שיסייעו לך לממש את התוכניות שלך על הצד הטוב ביותר? זה הזמן לשתף פעולה עם כוח מוביל בעולם השקעות הנדל"ן ביוון ולנתב את הכסף שלך אל היעדים המשתלמים ביותר. לפרטים נוספים על תהליך העבודה שלנו ולתיאום שיחת ייעוץ, ניתן להשאיר פרטים כאן ממש עכשיו. הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע.

לתיאום פגישה או קבלת פרטים נוספים - השאירו פרטים
אנחנו ניתן לכם את כל המידע על הנדל"ן באתונה וביוון
לתיאום פגישה או קבלת פרטים נוספים - השאירו פרטים
אנחנו ניתן לכם את כל המידע על הנדל"ן באתונה וביוון

מה חדש בשוק הנדל"ן היווני?

קנייה נבונה של נכס ביוון מתחילה ברכישת ידע והיכרות עם השוק. כאן, במרכז הידע שלנו, ניתן ללמוד על המגמות החמות ביותר בשוק ולרכוש ידע מקצועי רב תחומי.

אמנת המס בין ישראל ליוון
אמנת מס ישראל יוון

במציאות שמאפשרת לנו להשקיע במקומות רבים ברחבי העולם, המדינות המתקדמות חייבות להסדיר את סוגיות המס הרלוונטיות. ספציפית, כשיש ישראלים שרוכשים נכסים להשקעה ביוון, יש צורך

קרא עוד »
משבר החוב של יוון
משבר החוב של יוון

שנת 2008 תירשם לנצח בדפי ההיסטוריה כאחת מנקודות המבחן הקריטיות ביותר של הכלכלה העולמית. התפוצצות בועת המשכנתא, לצד הצטברות החובות האבודים אל מסה קריטית והכשל

קרא עוד »