איך להתכונן לסיור נכסים באתונה?

חברת ניהול באתונה

השקעת נדל"ן היא לא צעד שעושים על רגל אחת. כדי להבטיח שנקבל החלטות מושכלות ואחראיות, עלינו לבצע מחקר מעמיק, להכיר את השוק שאנו נכנסים אליו ולקבל ייעוץ מתמיד שיאפשר לנו להיכנס אל כל עסקה בעיניים פקוחות. כשזה מגיע אל שוק הנדלן באתונה, אחת הדרכים הכי טובות לעשות זאת היא להתלוות אל איש מקצוע לסיור נכסים בשכונות העיר. Go Greece מציעה סיור נכסים באתונה שיאפשר לך להכיר מקרוב את רובעי העיר השונים, על כל מאפייניהם, יתרונותיהם והערך המוסף שהם מביאים עמם לנכסים. יחד, נבחר בנכס שמתאים לטווח המחירים, להעדפות ולשאיפות שברצונך להפיק מהנכס. כדי להבטיח שהסיור יעניק לך את מרב התועלת, אספנו כמה טיפים שיאפשרו לך להיערך לסיור.

לבצע תחקיר עצמאי

אין שום סיבה לקבל כל מילה שלנו כתורה מסיני. הדרך הטובה ביותר להיכנס להשקעה עם ביטחון היא לעשות שיעורי בית. ניתן ללמוד המון על שוק הנדלן באתונה בקריאה פשוטה באינטרנט. הרשת מלאה בנתונים אודות מחירי הדירות הממוצעים בשכונות השונות בעיר ובאתר גו גריס ניתן לבחון נכסים, ללמוד על השכונות ואופיין ולקבל מידע יקר ערך שיסייע לך להגיע עם יסודות לפגישה שלנו. גם פה, באתר שלנו, ניתן להציץ במפה ולסקור את השכונות מבלי לצאת מהבית.

אלו כמה שאלות שכדאי להעלות במהלך התחקיר שלך:

  • מהם מחירי הנכסים הממוצעים בכל שכונה?
  • כמה אנשים בממוצע מחפשים נכס בשכונה?
  • אילו נתונים מיוחדים יש בשכונה (שירותים ציבוריים, נגישות לתחבורה, מקומות בילוי, קרבה למרכז ועוד)?

 

לא להינעל דווקא על המרכז

משקיעים רבים עושים טעות קלאסית. הם מאמינים כי עליהם למקד את המבט על מרכז אתונה ומוותרים על נכסים בשכונות מקסימות בהן הביקוש גבוה והתשואה עשויה להיות גבוהה בהרבה. ברבים מפרברי אתונה ניתן למצוא נכסים במחירים משתלמים וליהנות משכר דירה שעשוי אפילו להיות גבוה יותר. במהלך סיור נכסים באתונה, כדאי לדבר עם המקומיים ולשמוע ממקור ראשון על חוויית המגורים. עם זאת, עוד לפני הטיסה שלך ניתן לקרוא מאמרי לייף סטייל, כתבות חדשותיות או בלוגים על החיים בשכונה ולהרגיש את האווירה.

לבחור בזמן האידיאלי לצאת לסיור

לעתים קרובות, הביקוש לרכישות נדלן צונח במהלך חודשי האביב. זה עשוי להיות חלון הזדמנויות חשוב לאתר מציאות. מומלץ להיוועץ במלווים שלך אודות הזמן הטוב ביותר להגיע ולהתחיל להסתכל על דירות. בינתיים, חשוב לוודא עמם שהם עושים עבודת הכנה, מכירים היטב את האזור שבכוונתכם לסקור ושעד שיגיע הזמן שלך להגיע לשם – הם כבר יהיו מוכנים.

לא לשפוט נכסים רק על פי המראה

רבים מהנכסים הזמינים כיום למכירה באתונה עשויים להיות במצב ירוד יחסית. מדובר במבנים היסטוריים שבמקרים רבים לא עברו שיפוץ תקופה ארוכה. גם מיזמי התחדשות עירונית אינם נפוצים באתונה בשנים האחרונות. עם זאת, כדאי לדעת שעל נכסים ישנים, ברוב המקרים נשלם פחות מע"מ ובמקרים רבים ייתכן שאפילו לא נשלם כלל. בכל מקרה, כדאי לקחת מראש בחשבון כי יידרשו שיפוצים ולהכניס את העלויות הללו לתחשיב הכדאיות הכללי שלך.

לכן, כשאנו בוחנים את הנכס, עלינו לבחון בעיקר את הפוטנציאל הגלום בו. נכסים הקרובים למרכז ולחופים, עם מרכזי בילוי וקניות ונגישות לתחבורה ציבורית, יוכלו להפוך לפינת חמד עם מעט השקעה וסבלנות. התחשבות בנתונים הללו במקום בנראות המיידית, תאפשר לך לזהות הזדמנויות בצורה נבונה יותר.

לאורך כל תהליך בחירת הנכס שלך, Go Greece הם השותפים הנאמנים שלך. ההיכרות המעמיקה שלנו עם התרבות היוונית ועם שוק הנדל"ן באתונה כאחד, מאפשרים לנו לאתר עבורך מציאות חד פעמיות ולהעניק לך את כל הטוב שיש להזדמנויות ההשקעה בעיר להציע. רוצה לתאם סיור? לשמוע יותר על חבילות השירות המקיפות שלנו? אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר ואחד מנציגינו כבר יחזור אליך.

לתיאום פגישה או קבלת פרטים נוספים - השאירו פרטים
נספק לכם את כל המידע הנחוץ להשקעת נדלן ביוון

השקעה באתונה – מאמרים אחרונים 

לתיאום פגישה או קבלת פרטים נוספים - השאירו פרטים
אנחנו ניתן לכם את כל המידע על הנדל"ן באתונה וביוון

קנייה נבונה של נכס ביוון מתחילה ברכישת ידע והיכרות עם השוק. כאן, במרכז הידע שלנו, ניתן ללמוד על המגמות החמות ביותר בשוק ולרכוש ידע מקצועי רב תחומי.

אמנת המס בין ישראל ליוון
אמנת מס ישראל יוון

במציאות שמאפשרת לנו להשקיע במקומות רבים ברחבי העולם, המדינות המתקדמות חייבות להסדיר את סוגיות המס הרלוונטיות. ספציפית, כשיש ישראלים שרוכשים נכסים להשקעה ביוון, יש צורך

קרא עוד »
משבר החוב של יוון
משבר החוב של יוון

שנת 2008 תירשם לנצח בדפי ההיסטוריה כאחת מנקודות המבחן הקריטיות ביותר של הכלכלה העולמית. התפוצצות בועת המשכנתא, לצד הצטברות החובות האבודים אל מסה קריטית והכשל

קרא עוד »
דילוג לתוכן